Zoja Villalobos
(1948-2003)
Labyrint
No.: 838Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 19:26
litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)