R. F. Vacík

  • R. F. Vacík

    Zimní scenérie na venkově

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:52

    olej, karton, 29 x 29 cm, sign. PD R. F. Vacík, rám, lehce prohnutý karton, malba zašlá, rám místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)