Gustav Reiter
(1895-?)Narodil se v roce 1895. Malíř-krajinář, jehož tvorba vychází z Mařákovy školy. Byl majitelem ryteckého závodu, sídlícího v Praze na Malé Straně.
Gustav Reiter
(1895-?)
Souboj tetřevů
Položka č.: 710Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:19
olej, plátno, 1924, 70 x 53 cm, sign. PD G. Reiter 1924, rám, malba mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)