Leopold Musil

(1921-1997)

  • Leopold Musil

    (1921-1997)

    Déšť na Vltavě

    No.: 654

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 16:23

    olej, lepenka, 1961, 67 x 98 cm, sign. PD Musil, rám, vzadu štítek s popisem

    Current price: 19.000 CZK (792 €)