Leopold Musil
(1921-1997)
Déšť na Vltavě
No.: 654Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 16:23
olej, lepenka, 1961, 67 x 98 cm, sign. PD Musil, rám, vzadu štítek s popisem
Current price: 19.000 CZK (792 €)