Karel Beneš

  • Karel Beneš

    Venuše

    No.: 410

    Auction price: 4.400 CZK (184 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 12:25

    litografie, 1999, 53 x 43 cm, sign. DU K. Beneš 99, č. 54/70, při horním okraji mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.400 CZK (184 €)