Karel Beneš

  • Karel Beneš

    Venuše

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:25

    litografie, 1999, 53 x 43 cm, sign. DU K. Beneš 99, č. 54/70, při horním okraji mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)