Roman Křelina
(1966)
Poslední milování
Položka č.: 602Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:33
akryl, asfalt, plátno, 2012, 100 x 70 cm, sign. PD Křelina 2012
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)