R. Mach
Snopy
No.: 633Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 16:02
olej, plátno, 1927, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD R. Mach 1927, rám
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Snopy