R. Mach

  • R. Mach

    Snopy

    No.: 633

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 16:02

    olej, plátno, 1927, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD R. Mach 1927, rám

    Current price: 2.400 CZK (100 €)