Markéta Kolářová
(1993)
Demeter
No.: 575Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 15:06
akryl, olej, plátno, 2024, 30 x 25 cm, sign. zezadu Markéta Kolářová
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Markéta Kolářová
(1993)
Gaia
No.: 576Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 15:07