Markéta Kolářová

(1993)

  • Markéta Kolářová

    (1993)

    Demeter

    No.: 575

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 15:06

    akryl, olej, plátno, 2024, 30 x 25 cm, sign. zezadu Markéta Kolářová

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Markéta Kolářová

    (1993)

    Gaia

    No.: 576

    Planned termination: 17. 12. 2024 15:07