Stanislav Lahoda

  • Stanislav Lahoda

    Evoluce

    No.: 617

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 15:48

    kombinovaná technika, tuhý akvarelový papír, 66,5 x 90,5 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

  • Stanislav Lahoda

    Krajina za úplňku

    No.: 618

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 15:49

    kombinovaná technika, karton, 65 x 90 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, na zadní straně popsáno autorem, pozn. obraz je vystaven v antikvariátu v Dlážděné ul. č. 7, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)