Stanislav Lahoda
Evoluce
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:48
kombinovaná technika, tuhý akvarelový papír, 66,5 x 90,5 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval figurální malbu a grafiku u prof. V. Plačka v Praze, studijní pobyt v Sorosově centru v rumunském Bacau, člen Umělecké skupiny Torzo
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Stanislav Lahoda
Krajina za úplňku
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:49
kombinovaná technika, karton, 65 x 90 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, na zadní straně popsáno autorem, pozn. obraz je vystaven v antikvariátu v Dlážděné ul. č. 7, Antikvariát Dlážděná, studoval figurální malbu a grafiku u prof. V. Plačka v Praze, studijní pobyt v Sorosově centru v rumunské…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)