Áda Novák
Od Dubného
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:52
olej, plátno, 120 x 85 cm, sign. LD Áda Novák, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Od Dubného