Áda Novák

  • Áda Novák

    Od Dubného

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:52

    olej, plátno, 120 x 85 cm, sign. LD Áda Novák, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)