Ivan Kostík
(1911-1967)
Elektrické sloupy
Položka č.: 590Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:21
olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ivan Kostík
(1911-1967)
Domek s vysokým stromem
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:22
olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)