Pavel Horák
(1976)
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:56
akryl, plátno, 2021, 40,2 x 50,2 cm, sign. PD Pavel Horák 21, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)