Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Pohled na moře (z pokoje)
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:46
akvarel, pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. PD M. Hlobilová, na zadní straně popsáno autorkou, č. poř. 399, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Dítě s obrázkovou knížkou
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:47
olej, plátno, 1950, 35 x 27 cm, sign. PN Hlobilová 50, rám, na zadní straně štítek s popisem a na napínacím rámu popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)