Tomáš Svoboda

  • Tomáš Svoboda

    Skvrny

    No.: 762

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 18:11

    litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Tomáš Svoboda

    No.: 763

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 18:12

    litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40

    Current price: 1.500 CZK (63 €)