Michal Škapa
(1978)
Thanks for Nothing
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:26
litografie, papír, 2021, 48,5 x 38 cm, sign. PD Michal Škapa, č. 40/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)