Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:50
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)