František Kobliha
František Kobliha
(1877-1962)
Les
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:01
litografie, 31 x 23,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, č. 6/15, v dolní části na papíře několik skvrnek, papír zažloutlý, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)