Ladislav Kuklík

  • Ladislav Kuklík

    Belvedér

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:44

    lept, mezzotinta, 26 x 18.5 cm, sign. L. Kuklík 79, rám, č. 26/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Ladislav Kuklík

    Chvíle nejistoty

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:45

    lept, akvarel, 1985, 59 x 39 cm, sign. DU L. Kuklík 1985, A.T., žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)