Marie Luisa Hlobilová

  • Marie Luisa Hlobilová

    Týnský chrám

    No.: 490

    Auction price: 42.000 CZK (1.750 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 13:43

    olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 42.000 CZK (1.750 €)

  • Marie Luisa Hlobilová

    Letní nálada

    No.: 492

    Auction price: 56.000 CZK (2.334 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 13:44

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 56.000 CZK (2.334 €)

  • Marie Luisa Hlobilová

    Houslová sonáta

    No.: 494

    Auction price: 62.000 CZK (2.584 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 13:45

    olej, plátno, 65 x 65 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 62.000 CZK (2.584 €)