Karel Kostial
(1878-1943)
Malostranské náměstí
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:20
akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)