Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Metoda Nicoly Tesly

    No.: 723

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:32

    tuš, kvaš, akvarel, karton, 2024, 24 x 17 cm, sign. DU Ro24, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Plameňák

    No.: 724

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:33

    kombinovaná technika (podmalba akrylem, centropen, akvarel, lakováno matným syntet. lakem), karton, 2024, 60,5 x 50 cm, monogr. PU R 024, rám, Autorova kognitivní malba, obrazy vzniklé z volných asociací. Prvotní zlacení překryté šelakem, lakem, kresbou parkerem a akvarelem, finiš syntetickým matným…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Hora tváří

    No.: 725

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:34

    kombinovaná technika, podkostřená ruční lepenka, 2024, 70,5 x 50 cm, monogr. PD R 024, rám, Autorova kognitivní malba, obrazy vzniklé z volných asociací. Prvotní zlacení překryté šelakem, lakem, kresbou parkerem a akvarelem, finiš syntetickým matným lakem. Na zadní straně popsáno autorem, Provenance…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)