Bohumil Pospíšil
(1914-1996)
Mořský břeh
Položka č.: 694Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:03
olej, karton, 1940, 33 x 47,5 cm, sign. PD Boh Pospíšil 40, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)