Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Orloj na Staroměstském náměstí
No.: 844Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 19:32
suchá jehla/lept, 1961, 13,3 x 17,5 cm, sign. PD K. Vondrouš, rám, č. 92/100, značeno v desce LD Vondrouš 1961, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)