Emil Kotrba
(1912-1983)
Bakchanálie
Položka č.: 592Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:23
litografie, 1941, 31 x 40,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, č. 47/220, drobné skvrny na papíře, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Věnčení býka
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:24
dřevoryt, 1937, 27,6 x 36 cm, sign. PD Emil Kotrba 1937, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)