Ivan Komárek
Parník
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:11
litografie, 23 x 32,5 cm, sign. PD I. Komárek, rám, a.t., v dolní části razítka zasahující do grafiky: ČFVU, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)