Josef Nastoupil

(1888-1959)

  • Josef Nastoupil

    (1888-1959)

    Praha Karlov

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:24

    olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, Malíř, krajinář, grafik, pedagog, člen Sdružení výtvarníků v Praze a Umělecké besedy. Používal pseudoným Carlo Naston. Studoval kresbu na Liberecké umělecké škole prof. Schafnera, soukromě u prof. Gerharta na Akademii v Bruselu, a na Ak…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)