Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:24
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, Malíř, krajinář, grafik, pedagog, člen Sdružení výtvarníků v Praze a Umělecké besedy. Používal pseudoným Carlo Naston. Studoval kresbu na Liberecké umělecké škole prof. Schafnera, soukromě u prof. Gerharta na Akademii v Bruselu, a na Ak…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)