Karel Valter

(1909-2006)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Cesta v polích

    No.: 814

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 19:02

    olej, sololit, 1989, 21,8 x 24,5 cm, sign. PD Valter K, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které dok…

    Current price: 22.000 CZK (917 €)