Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
No.: 440Auction price: 6.900 CZK (288 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 12:54
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.900 CZK (288 €)