Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice I
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice II
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice III
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice IV
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze