Ladislav Čepelák

(1924-2000)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní orba

    No.: 273

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00

    akvatinta, lept, 1975, 27,1 x 46 cm, sign. PD Čepelák 1975, č. 11/200, nepatrně ušpiněno na jednom místé vlevo pod tiskem, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Okoř

    No.: 274

    Auction price: 3.600 CZK (150 €)

    lept, 1954, 24,6 x 32,5 cm, sign. PD Čepelák, č. 21/200, značeno PD v desce Čepelák 1954, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.600 CZK (150 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Kmeny

    No.: 275

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    mezzotinta, 1983, 39,8 x 23,5 cm, sign. PD Čepelák 1983, pasparta, č. 7/100, ze souboru Stromy, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)