Igor Grimmich
(1979)
1116
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, sign. PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)