Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1116

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, sign. PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)