Eliška Jakubíčková
Radostné překvapení
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2018, 100 x 80 cm, sign. zezadu E. Jakubíčková, žákyně prof. J. Načeradského a Z. Berana na AVU v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)