Alena Anderlová

  • Alena Anderlová

    Batman

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 80 x 80 cm, sign. vzadu Anderlová, Autorka je absolventkou Akademie výtvarných umění, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby, a v jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či s…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)