Alena Anderlová
Batman
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 80 x 80 cm, sign. vzadu Anderlová, Autorka je absolventkou Akademie výtvarných umění, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby, a v jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či s…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)