Alena Petříčková
(1950)
Noční Praha
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 44,5 x 49,5 cm, sign. PD, rám, autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a O. Oplta na AVU v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)