Alena Petříčková

(1950)

  • Alena Petříčková

    (1950)

    Noční Praha

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 44,5 x 49,5 cm, sign. PD, rám, autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a O. Oplta na AVU v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)