Dürrerův oltář srdce
No.: 150Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
litografie, 1981, 29 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 81, č. 123/130, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
No.: 251Auction price: 18.000 CZK (750 €)
tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Current price: 18.000 CZK (750 €)
No.: 252Auction price: 18.000 CZK (750 €)
tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…