Jean Effel
(1908-1982)
Blague
No.: 263Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
akvarel, karton, 30,5 x 23,5 cm, sign. PD Jean Effel, rám, věnování PN, zašpiněné sklo, rám v rozích odřený, papír mírně zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)