Jean Effel

(1908-1982)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Blague

    No.: 263

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00

    akvarel, karton, 30,5 x 23,5 cm, sign. PD Jean Effel, rám, věnování PN, zašpiněné sklo, rám v rozích odřený, papír mírně zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 5.000 CZK (209 €)