Emma Srncová

  • Emma Srncová

    Cesta ke štěstí

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    litografie, 2015, 54,5 x 75,9 cm, sign. PD Emma Srncová 2015, č. 34/99

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)