Čestmír Janošek

  • Čestmír Janošek

    Světlo

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akvarel, papír, 2000, 49 x 33,5 cm, sign. PD Janošek 2000, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)