Jan Kristofori

(1931-2004)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Hodinář

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    litografie, 54 x 34 cm, sign. PD Kristofori, č. 2/150, kraje mírně pokrčeny, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)