Lukáš Miffek
(1978)
Na čekané III
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2016, 80 x 60 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, rám, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svo…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek , žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)