Eva Vlasáková
V modré V.
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
pigment, plátno, 2016, 100 x 80 cm, sign. LN Eva Vlasáková, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)