Jaromír Másler
Uvolněná žlutá
No.: 125Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2024, 80 x 80 cm, sign. PD J. Másler 24, rám, Jaromír Másler je český malíř, který od roku 1962 žije a tvoří v Čenkově. Jeho tvorba reaguje na vztahy mezi mužem a ženou, na ztrátu lidské komunikace, na naší schopnosti prožívat přítomný okamžik a na technologicky přetechnizovanou a emo…
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)