Zbyněk Havlín
(1976)
Máj
No.: 129Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2024, 100 x 80 cm, sign. vzadu Havlín
Current price: 19.000 CZK (792 €)
(1976)
Máj