Pavel Besta

  • Pavel Besta

    Poslední anděl

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Besta, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)

  • Pavel Besta

    Chyť se kdo můžeš

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    olej, plátno, 2016, 90 x 100 cm, sign. PD Besta 16, Pavel Besta je český akademický malíř, který žije střídavě v Praze a jižních Čechách. Představuje významného zástupce střední generace českých výtvarníků. Ve své tvorbě se zaměřuje na zachycení prolínání živé přírody s neživým světem lidských obydl…

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)