Emil Filla

(1882-1953)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Herákles vítěz

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    suchá jehla, 1937, 40 x 31,5 cm, sign. PD Emil Filla 37, rám, č. 70/356, tvorba Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjata s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V. Benešem …

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)