František Hodonský

  • František Hodonský

    Ptačí zpěv

    No.: 38

    Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00

    email, překližka, matrice ke dřevožezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, Tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

  • František Hodonský

    No.: 39

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    akvarel, tuš, papír, 1996, 44 X 62,5 cm, sign. DU Hodonský 96, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

  • František Hodonský

    Podzimní rybník

    No.: 54

    Auction price: 58.000 CZK (2.417 €)

    akryl, olej, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 2011, lišty, Autor je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální malb…

    Current price: 58.000 CZK (2.417 €)

  • František Hodonský

    Vodní architektura

    No.: 141

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    litografie, 1997, 54 x 68,5 cm, sign. PD Hodonský 1997, č. 18/24, na dvou místech u okrajů papír naražený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelec…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)