František Hodonský
Ptačí zpěv
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
email, překližka, matrice ke dřevožezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, Tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
František Hodonský
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
akvarel, tuš, papír, 1996, 44 X 62,5 cm, sign. DU Hodonský 96, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
František Hodonský
Podzimní rybník
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)
akryl, olej, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 2011, lišty, Autor je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální malb…
Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)
František Hodonský
Vodní architektura
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1997, 54 x 68,5 cm, sign. PD Hodonský 1997, č. 18/24, na dvou místech u okrajů papír naražený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)