Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Černá kočka

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    tužka, papír, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Na kus řeči

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    akvarel, tužka, papír, 9 x 22,5 cm, sign. LD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)