Karel Müller
(1899-1977)
Černá kočka
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
tužka, papír, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Na kus řeči
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tužka, papír, 9 x 22,5 cm, sign. LD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)